Başsağlığı mesajı
Başkent Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Dekan’ı ve Psikoloji Bölümü öğretim üyesi Sayın Prof. Dr. Doğan KÖKDEMİR’i kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü ve şaşkınlığı içindeyiz. Değerli hocamız psikoloji alanına kattığı değerli ve yenilikçi görüşleriyle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birçok kişiye ilham kaynağı olmaya devam edecek ve ufuk açmayı sürdürecektir. Ailesine ve psikoloji camiasına başsağlığı dileriz.
Başsağlığı mesajı
Ülkemizde ruh sağlığı alanındaki bilimsel ve alan çalışmalarında önemli katkıları olan Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri ABD kurucu öğretim üyelerinden Sayın Prof. Dr. Orhan Öztürk’ü kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Kitapları, yayınları, değerli görüşleriyle ve ruh sağlığı alanına yapmış olduğu çok değerli katkılarla her zaman bizimle olmaya edeceğinden hiç kuşku duymuyoruz. Başta ailesi olmak üzere, bütün ruh sağlığı camiasına başsağlığı dileriz.
Akreditasyon Bilgilendirme
Bölümümüz lisans programı TPD-PPAB tarafından 26.01.2026 tarihine kadar akredite edilmiştir.
Engelli Öğrenci Çalışma Salonu Hakkında Duyuru

1 Kasım 2021 tarihi itibarıyla Edebiyat Fakültesi Engelli Çalışma Salonu yenilenerek engelli öğrencilerimizin kullanımına tekrar açılmıştır. Laboratuvarı kullanmak isteyen engelli öğrencilerimiz laboratuvar sorumlusu Sefer AKDOĞAN ile (Dahili Telefon 6393 / Giriş katta Bilgisayar Laboratuvar 1) irtibata geçebilirler.